67273945 google-site-verification=NVvFhW5jX5gFKLgDvyg-FFhXImzUCGYy3_aexV-et2k

Prensibimiz…

Damak tadınız , lezzet politikamız.

Evinizdeymiş gibi hissedin.

Mutfağımızdan , evlerinizin mutfağına eşsiz lezzetler.

Pişman olmayacaksınız!

Geçmişten günümüze geleneksel tadlarımızı hala denemediniz mi ?

Neden mi Gövecte ?

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve farklı lezzetler sunabilmek için buradayız.

Biz Kimiz?

İşletmemizin kurulduğu yıldan bu yana değişmeyen amacı uygun fiyata kaliteli ve lezzetli ürünler sunmaktır. Tarihi asansöre yürüyerek sadece beş dakika olan işletmemiz hem tarihi dokusu hem de geniş lezzet seçenekleriyle misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sektör içerisinde bizi eşsiz konuma getiren felsefemizdir. Felsefemizin kalite, lezzet, hijyen, güler yüz ve müşteri memnuniyetini esas alır. 

İşletmemizin adı özel pişirme tekniğimizden gelir. Hem Türk hem de dünya mutfağından farklı lezzetleri özel yapılmış toprak güveçlerde pişirerek sizlere servis ediyoruz. Bu pişirme tekniği sayesinde yemeklerimiz hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı bir hale gelir.

Usta Şefler elerinden çıkan bu lezzetler güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere servis edilir. Asla unutmayacağımız şey müşterilerimizin bizim ailemiz olduğu gerçeğidir. Bu sebeple her bir müşterimize güler yüz, iyi niyet, iyi niyet, sabır ve ustalıkla hizmet etmek biricik görevimizdir. Amacımız müşterilerimize evlerinde buldukları rahatlık ve konforu sunmanın yanı sıra özel bir deneyim de yaşatmaktır. Bu tarifsiz güzellikleri doyasıya yaşayıp unutulmaz saatler geçirmeniz için sizi Güveçte Restaurant'a bekliyoruz.

Rezervasyon Formu

Menümüzden Öne Çıkanlar